RN73R2BTTD1722D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1722D10
JLCPCB Part #
C4006121
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS