RN73R2BTTD16R7B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD16R7B50
JLCPCB Part #
C2547373
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS