RN73R2BTTD16R5F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD16R5F50
JLCPCB Part #
C4304239
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS