RN73R2BTTD1672D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1672D100
JLCPCB Part #
C2527964
Description
-55℃~+155℃ 16.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS