RN73R2BTTD1653F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1653F100
JLCPCB Part #
C2527828
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS