RN73R2BTTD1601B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1601B10
JLCPCB Part #
C2570374
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS