RN73R2BTTD1600D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1600D50
JLCPCB Part #
C2544909
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS