RN73R2BTTD1582C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1582C25
JLCPCB Part #
C2547642
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS