RN73R2BTTD1580B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1580B10
JLCPCB Part #
C3955615
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS