RN73R2BTTD1563D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1563D100
JLCPCB Part #
C2530100
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS