RN73R2BTTD1562F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1562F50
JLCPCB Part #
C2530348
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS