RN73R2BTTD1562A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1562A05
JLCPCB Part #
C4006358
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS