RN73R2BTTD1560B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1560B50
JLCPCB Part #
C2547641
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS