RN73R2BTTD1523D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1523D50
JLCPCB Part #
C2527896
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS