RN73R2BTTD14R0F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD14R0F50
JLCPCB Part #
C2529952
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS