RN73R2BTTD1452D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1452D100
JLCPCB Part #
C2529697
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS