RN73R2BTTD1452B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1452B25
JLCPCB Part #
C2538200
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS