RN73R2BTTD1450D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1450D50
JLCPCB Part #
C2529598
Description
-55℃~+155℃ 145Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS