RN73R2BTTD1430F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1430F100
JLCPCB Part #
C2529949
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS