RN73R2BTTD1420F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1420F25
JLCPCB Part #
C2529979
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS