RN73R2BTTD1301F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1301F50
JLCPCB Part #
C4135152
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS