RN73R2BTTD1291A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1291A05
JLCPCB Part #
C3928603
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS