RN73R2BTTD1272D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1272D100
JLCPCB Part #
C4160581
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS