RN73R2BTTD1270D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1270D10
JLCPCB Part #
C2553236
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS