RN73R2BTTD1241B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1241B50
JLCPCB Part #
C3912121
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS