RN73R2BTTD1230B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1230B50
JLCPCB Part #
C2546940
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS