RN73R2BTTD11R5F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD11R5F50
JLCPCB Part #
C4067858
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS