RN73R2BTTD1172B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1172B25
JLCPCB Part #
C2538112
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS