RN73R2BTTD1172B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1172B10
JLCPCB Part #
C4015069
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS