RN73R2BTTD1170F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1170F10
JLCPCB Part #
C2550917
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS