RN73R2BTTD1170B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1170B25
JLCPCB Part #
C2538124
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS