RN73R2BTTD1153C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1153C25
JLCPCB Part #
C4138131
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS