RN73R2BTTD1152C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1152C25
JLCPCB Part #
C4026698
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS