RN73R2BTTD1152B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1152B50
JLCPCB Part #
C2549256
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS