RN73R2BTTD1152B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1152B25
JLCPCB Part #
C2538385
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS