RN73R2BTTD1150D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1150D10
JLCPCB Part #
C2553223
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS