RN73R2BTTD1150C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1150C50
JLCPCB Part #
C2549268
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS