RN73R2BTTD1141F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1141F10
JLCPCB Part #
C4317785
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS