RN73R2BTTD1141C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1141C25
JLCPCB Part #
C3937398
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS