RN73R2BTTD1131A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1131A10
JLCPCB Part #
C4182251
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS