RN73R2BTTD1113D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1113D50
JLCPCB Part #
C2526288
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS