RN73R2BTTD1112F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1112F50
JLCPCB Part #
C4199768
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS