RN73R2BTTD1112B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1112B25
JLCPCB Part #
C2538361
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS