RN73R2BTTD1103A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1103A25
JLCPCB Part #
C4168100
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS