RN73R2BTTD1101A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1101A05
JLCPCB Part #
C4224351
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS