RN73R2BTTD1100B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1100B10
JLCPCB Part #
C2570953
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS