RN73R2BTTD10R6D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD10R6D25
JLCPCB Part #
C2535296
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS