RN73R2BTTD1071C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1071C50
JLCPCB Part #
C3991856
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS