RN73R2BTTD1070B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1070B10
JLCPCB Part #
C2570680
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS