RN73R2BTTD1070A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1070A25
JLCPCB Part #
C4111781
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS